Oferta

Firma Safe Wear oferuje specjalistyczne produkty przeznaczone do ochrony dłoni w warunkach pracy i w ramach domowego użytku.

 

rękawice

Wykonywane przez nas rękawice ochronne stanowią skuteczne zabezpieczenie przed ewentualnym naruszeniem tkanki z powodu pracy z ostrym narzędziem lub w styczności z gorącym powietrzem/ogniem.

    W zależności od rodzaju pracy oferujemy:
  • rękawice ochronne – posiadają uniwersalne zastosowanie, idealne do użytku w domu, nadają się również do prac ogólnobudowlanych
  • rękawice termiczne – wykonane ze specjalnego tworzywa antypalnego gwarantują komfort pracy wszędzie gdzie tam gdzie występuje bardzo wysoka temperatura bądź styczność z ogniem.
  • rękawice przeciwskaleczeniowe – odporne na nacięcia i przerwanie ciągłości, dzięki czemu są idealne w branży spożywczej czy szklarstwie i branży stolarskiej
 

Rękawice ochronne

kalendarze książkowe

Sprawdź naszą ofertę na uniwersalne rękawice ochronne. Doskonałe wykonanie i materiał zapewnią wygodę użytkowania na co dzień.

Rękawice termiczne

kalendarze reklamowe

Zadbaj o komfort pracy i chroń dłonie przed gorącem dzięki rękawicom termicznym Safe Wear.
 

Rękawice przeciwskaleczeniowe

producent kalendarzy

Skuteczna ochrona rąk przed uszkodzeniem tkanki skórnej przy pracy z ostrym narzędziem. Uszycie nie krępuje ruchów dłoni.